Festivali i nagrade

  • Pula Film Festival - Natjecateljski program - Svjetska premijera  11.7. 2016.
  • Avvantura Zadar Film Festival - Film Otvaranja, Natjecateljski program 
  • Montreal World Film Festival - Sekcija World Greats - Međunarodna premijera 30.8.2016.
  • Slovenian Film Festival Portorož - Službena selekcija Izvan Konkurencije
  • Raindance FF London - Službena selekcija Izvan konkurencije
  • FEMF Piran - Natjecateljski program 
  • Chicago International Film Festival - World Cinema - US premijera 16.10.2016.
  • Arras Film Festival - East European Sekcija
  • Mostar Film Festival - Natjecateljski program 
    NAGRADA ZA NAJBOLJU GLAVNU MUŠKU ULOGU - Stjepan Perić
    NAGRADA ZA NAJBOLJU ŽENSKU SPOREDNU ULOGU - Dijana Vidušin 
  • Kerala Film Festival - World Cinema - Azijska premijera
  • Ubrzaj 2016 Podgorica Monte Negro - Službena selekcija
  • Bengaluru International Film Festival, Cinema of the World
  • Lets CEE Film Festival - Vienna, Austrija
  • Dani Europskog Filma - Prag, Českoj Republici
  • Minneapolis-St. Paul International Film Festival - World Cinema
  • Worldfest Houston - Natjecateljski program
    PLATINUM REMI AWARD
  • Jeonju International Film Festival - Korea, Cinemafest
  • International Film Festival Innsbruck - Austria, Audience Award Competition
  • Transilvania International Film Festival - Cluj Napoca, Romania, Supernova
  • European Film Festival Palić - Serbia - Official Selection-Croatian Focus
  • Brač Film Festival - Supetar, Croatia - Opening Film
  • Cinematik Pieštany - Slovakia - Official Selection
  • Napoli Film Festival - Main Competition
  • Alexandria Film Festival za Mediteranske Zemlje - Egipat
    GRAND PRIX ZA NAJBOLJI FILM
  • Tirana International Film Festival - Albanija , Natjecateljski program
  • Noordelijk Film Festival - Nizozemska, Službena selekcija izvan konkurencije
  • Međunarodni Filmski Festival Općeg Dobra - Claremont, SAD, Natjecateljski program
  • Balkan Florence Express Film Festival - Firenca, Italija
  • Europsko Kino I Danju I Noću - Panevežys, Litva
  • Finale Plzen - službena selekcija, Manjinske koprodukcije
  • Voices Festival - Vologda, Rusija - Službena selekcija, Fokus Balkan
  • Festival Nezavisnog Filma u Libanonu - Bejrut, Libanon - Natjecateljski program
  • Filmski Susreti Niš - Niš, Srbija - Službena selekcija izvan konkurencije